content_top.png, 5,4kB

Pleť s věkem stárne, kůže je ochablejší, tvoří se vrásky, rty ztrácí původní plnost. V boji proti vráskám pomůže aplikace

 nových výplňových materiálů řady JUVÉDERM®, které obsahují hyaluronovou kyselinu.

Ta je tvořena přímo v lidském těle a s postupem času se z kůže vytrácí, proto ji můžeme lehce nahradit a léčit vrásky v oblasti čela, okolí očí, nosoretních rýh a hornin rtů. Dokážeme zlepšit konturu rtů, zvětšit objem rtů a metodou lifting pak zpevnit kůži celého obličeje a vrátit pleti mladiství vzhled.

Účinek výplňových materiálů přetrvává několik měsíců, poté se materiál postupně vstřebá bez následků. Po úplném či částečném vstřebání materiálu je možno zákrok bez problémů opakovat.

Existují různé druhy výplňových materiálů, které se liší velikostí gelových částit a viskozitou. Výplně s malými částicemi jsou vhodné k výplni drobných vrásek a větší gelové částice se používají ke zvětšení objemu a zahlazení hlubokých rýh.


ZPŮSOB APLIKACE

Výplně se aplikují tenkou jehlou do kůže. Tato aplikace může být mírně bolestivá, na citlivých místech jako jsou např. rty je možno aplikovat injekční anestezii či znecitlivující krém. Efekt výplně je patrný ihned po aplikaci. Někdy bývají v místě aplikace patrné stopy po vpichu jehly a začervenání, které do několika dnů zmizí. Tato místa je možno zahladit korektorem či make-upem. Ten lze použít již den po ošetření. Rty bývají po aplikace výplně více či méně oteklé. Otok mizí do 2-5 dnů.


PRAKTICKÉ RADY PRO KLIENTY/KY

Doporučení před aplikací:

  •     Pokud jsou rozšířené póry, doporučujeme před aplikací výplně je stáhnout pleťovou vodou, čistící maskou nebo kyselinou vitamínu A nebo přípravkem založeným na AHA kyselině.
  •     Nedoporučujeme používat aspirin nebo protizánětlivé léky týden před aplikací.


Doporučení po aplikaci:

  •     Několik hodin po aplikaci doporučujeme se vyvarovat zbytečným grimasám obličeje.
  •     Nedoporučujeme po dobu dvou týdnů po aplikaci používat gely, dlouhodobě se slunit nebo se vystavovat nadměrnému horku( UV, sauna, lázně,....) a masírovat oblast po aplikaci.