content_top.png, 5,4kB

Výplňový materiál ESTHELISEsthelis je bezbarvý gel určený ke korekci vrásek či jizev, ale také se používá pro vyplnění rtů či odstranění kruhů pod očima.

Pro eliminaci nebo úplné odstranění kruhů pod očními víčky se gel vpraví velmi tenkou jehlou do oblasti pod očima. Zákrok je po předchozím nanesení znecitlivujícího krému bezbolestný a efekt je okamžitě viditelný. Preparát po aplikaci do kožní tkáně vykazuje optimální toleranci a bezpečnost. Aplikovaná látka se po ošetření vstřebává postupně, délka účinnosti preparátu je individuální v závislosti na vnitřních a vnějších faktorech působících na kůži (jako je kouření, pití alkoholu, špatný stravovací režim atd.). Obvykle lze však hovořit o účinnosti až 12 měsíců.

O zákroku:
Esthelis ve formě gelu aplikuje specialista tenkou jehlou do kůže nebo podkoží. To způsobí při aplikaci pálivý pocit. Proto specialista tuto oblast znecitliví pomocí anestetického krému.

Výsledek:
Výsledek zákroku je viditelný ihned – je hladká pokožka či plnější rty. Těsně po zákroku může být kůže trochu nateklá. Otok pozvolna mizí a za den či dva zcela vymizí. Esthelis je časem úplně vstřebán.
Délka účinnosti: Účinkem zákroku se budete těšit po dobu 6 až 12 měsíců. Zákrok může být bez problémů kdykoliv zopakován.