content_top.png, 5,4kB

Vypadávání vlasůOsvědčené postupy proti vypadávání vlasů

Z vypadávání vlasů má strach skoro každý z nás. Je úplně normální, že vlasy padají - jedná se o přirozený proces obměny – vlasy vypadnou a místo nich začínají růst vlasy nové. Například po umytí může vypadnout až 300 vlasů, na lidské hlavě přitom roste přibližně kolem 100 000 vlasů.
 
Jestliže se však již déle domníváte, že Vaše vlasy vypadávají podstatně více, než by měly, zkuste vyhledat odbornou pomoc.
 
Naše CENTRUM TERAPEUTICKÉ KOSMETOLOGIE se zabývá léčbou vypadávání vlasů, které je způsobeno již několika důsledky.
 
Nabízíme léčbu vypadávání vlasů procedurou zvanou MEZOTERAPIE. Tuto léčbu již provádíme několik let a s výsledky jsme více než spokojeni. 4 z 5-ti lidí tato procedura pomohla.
Mezoterapie je procedura, při které naši specialisté používají přístroj zvaný PISTOR 5, který vlastníme jako jediný v České Republice. Tento přístroj je ve tvaru pomyslné pistole, do které se vloží ampulka s individuálně namíchaným koktejlem  a pomocí tenoulinké jehličky, která je umístěna na konci přístroje specialista vpichuje tento individuální koktejl do mezoderm kůže a tím se vlasový kořínek obnoví, vyživí a výsledkem je, že vlas je pevnější, vyživenější a je jich více.
 
Více o této proceduře naleznete v sekci MEZOTERAPIE nebo Vám odpovíme na jakýkoliv dotaz na výše uvedeném kontaktu.
 

DOPORUČENÉ PROSTŘEDKY KE KOUPI U NÁS V CENTRU:

MEDUL- Jemný šampón     

MEDUL- Jemný šampón     První šampon, který pečuje o vlasy, vlasovou pokožku a vlasové cibulky současně. MEDUL šetrně odstraňuje nečistoty z vlasů, regeneruje a zklidňuje vlasovou pokožku a vyživuje vlasové cibulky.
Podporuje a zkvalitňuje růst vlasů. Vlasy po použití září krásou, zdravím, vitalitou.Obsahuje extrakty plodů kokosovníku, hedvábné peptidy a aminokyseliny.
Doporučujeme dvojí aplikaci: První dávkou smyjeme nečistoty, vlasy opláchneme. Druhou dávkou lehce masírujeme vlasovou pokožku, opláchneme.
TIP: Účinné řešení problémů vlasové pokožky (lupy, svědění, aj.).
Balení 200 ml - 680 Kč / 27,20 Euro

CUTICUL - Vlasové sérum

CUTICUL - Vlasové sérumProfesionální péče o vlasy, vlasovou pokožku a vlasové cibulky. CUTICUL EXTRA PLUS chrání vlasy před poškozením a udržuje je v dokonalé kondici. Podporuje růst vlasů, zamezuje jejich vypadávání.
Vlasová pokožka zůstává zklidněná a kompletně regenerovaná. CUTICUL EXTRA PLUS zamezuje tvorbě lupů, ekzémů a jiných problematických projevů.
Ráno jemně vetřeme malé množství do vlasové pokožky a provedeme obvyklou úpravu účesu.
Balení 100 ml - 930 Kč / 37,20 Euro

 

Vypadávání vlasů - před a po

Vypadávání vlasů - před a po