content_top.png, 5,4kB

VRÁSKY, OMLAZENÍ, VYPNUTÍ KŮŽEProcedury pro vypnutí kůže a vyhlazení vrásek

S přibývajícím věkem z pokožky mizí kolagen, čímž pokožka ztrácí napínací sílu a pružnost. Výsledkem jsou viditelné prohlubeniny neboli vrásky, kůže je povadlá, vypadá unaveně, staře a nevyživeně.

Naše CENTRUM TERAPEUTICKÉ KOSMETOLOGIE  se specializuje na odstranění vrásek a celkové omlazení jak můžu tak žen a můžeme prohlásit, že v tomto boji jsme téměř 100%.

Klineti/ky od nás odchází spokojení, s větším sebevědomím a mladistvějším vzhledem.

Pro odstranění vrásek, celkové omlazení, vypnutí kůže, mladistvý a vyživený vzhled naši specialisté doporučují a následně aplikují procedury jako je ENZYMOTERAPIE, pomocí které se do kůže dostávají enzymy a kůže je celkově vyživená a mladistvá, bez pigmentace a jiných skvrn, vypnutá a pevná.

Dále velmi doporučují proceduru MEZOTERAPIE,  při které pomocí přístroje PISTOR 5(který vlastníme jako jediný v ČR), specialisté vpichují individuálně namíchaný koktejl do mezoderm kůže a výsledkem je odstranění jemných a středně hlubokých vrásek, mladistvý a svěží vzhled, kůže je vypnutá, vyživená a zdravá bez pigmentace a jiných skvrn. Kůže je vyživena zevnitř, proto je výsledek tak dokonalý.
 

Novinkou a rovnou největším hitem v našem centru je VYHLAZENÍ VRÁSEK BOTULOTOXINEMBotox je stále častěji žádán ženami každého věku, protože bezbolestně a rychle zbaví vrásek a pomáhá déle udržet mládí. Nově se stává i pomocníkem v boji s pocením. Botox vypíná pleť a jeho včasná aplikace může zamezit povislé kůži a hlubokým vráskám a měšcům pod očima. Vyjimečnost našich procedůr je ve kvalitě materiálu. Náš botox je nejvyšší kvality a jeho obsah je 100% botulotoxin, bez žádných přídanných materiálů.

VRÁSKY, OMLAZENÍ, VYPNUTÍ KŮŽE - před a po

VRÁSKY, OMLAZENÍ, VYPNUTÍ KŮŽE - před a po