content_top.png, 5,4kB

Obočí, řasyBARVENÍ ŘAS A OBOČÍ

Neméně důležitým bodem kompletní kosmetické péče je tvar a úprava očního okolí - obočí a

 řas. Tvarem a barvou obočí a řas lze vtisknout obličeji nenapodobitelný výraz. Prostřednictvím tvaru a barvy obočí lze lehce zvýraznit oči, nebo naopak upoutat pozornost jiným směrem.

ÚPRAVA TVARU OBOČÍ

Úprava obočí nespočívá pouze v jeho barvení, už samotný tvar obočí je jedním z nejdůležitějších aspektů celkového vzhledu Vašeho obličeje. Obočí Váš obličej rámuje a může opticky upravit jeho proporce, důležitá je také jeho role pro celkový výraz Vašeho obličeje. Například příliš silné a tmavé obočí Váš obličej zbytečně zachmuřuje. Tmavé chloupky nad kořenem nosu oči opticky sbližují a pohled působí přísně a vážně.
BARVENÍ ŘAS A OBOČÍ

Extrémně světlé obočí je možné ztmavit pomocí barvy na obočí, velmi tmavé obočí je naopak možné odbarvit nebo zesvětlit.

 Kromě přirozeného vzhledu ušetříte také množství času stráveného při každodenním líčení. Speciální barva na obočí vydrží na rozdíl od mascary nebo tužky až 4 týdny.

V našem centru CTK používáme barvy španělské značky Thuya.

Barvení řas je možné použít ke zvýraznění očí, v případě vlastního světlého odstínu. Opět je zde jistá časová úspora, kdy barva vydrží až 3 týdny na rozdíl od řasenky. Dalším trikem zvýraznění očí je prodloužení řas nebo trvalá na řasy.