content_top.png, 5,4kB

Na obličeji, krku a dekoltu dochází stárnutím kůže k úbytku kolagenních a elastických vláken a tkáňové vody. Kůže vysychá, ztrácí lesk a pevnost, povoluje a objevují se první vrásky.

Pomocí tenké jehly a pomocí povrchových vpichů, vzdálených od sebe asi 1cm, dodáváme do kůže při mezoterapii (mesolift) malá množství kyseliny hyaluronové. Ta na sebe váže vodu a dochází k efektu vyhlazení a vypnutí kůže (mesolift ).

Mezolift spočívá v mikroinjekční aplikaci speciálního regeneračního a výživného biologického roztoku, který obsahuje pro pokožku důležité vitamíny, aminokyseliny a koenzymy v kombinaci s kyselinou hyaluronovou, která zajišťuje hydrataci a propnutí drobných vrásek.

Dalším typem mezoterapie je aplikace přípravků Mesolis a Mesolis +
Pro dosažení dobrého výsledku léčby doporučujeme absolvovat první ošetření, po měsíci druhé a po třech měsících třetí ošetření.

Pro udržení efektu je vhodné léčbu opakovat každých 6 - 7 měsíců.
Pro dosažení vyššího stupně omlazení a propnutí pokožky doporučujeme v kombinaci s metodou MezoPEEL, FotoRejuvenizací.

Naše centrum CTK používá značky Restylane, Surgilift a Juvirlift.
 

MEZOTERAPIE/MESOLIFT    

= aplikace speciálního koktejlu do hlubší vrstvy pokožky, doporučování: 3 aplikace po cca 1 měsíci

Mesolift je klasické estetické ošetření k uzdravení a oživení pokožky na obličeji, které zpomaluje stárnutí.  Na tuto proceduru se užívá individuální směs nutričních a ošetřujících složek vitamínů, minerálů, vazodilatačních látek a kalcitoninu.
 

Četnost návštěv:

3x za rok, ob 1 měsíc
 

Výsledek:

Již po první proceduře je pleť tonizovaná, vypnutá, lépe hydratovaná a více pružnější. Postupně od první proceduře k další je pleť více zářivá a pevnější.

 

 

Dále máme novinku, velice účinnou procedůru BIOREVITALIZACE.

 

Rádi Vám poradíme a vybereme nejlepší proceduru přímo pro Vás na konzultaci, která je vždy zdarma!