content_top.png, 5,4kB

Enzymoterapie

Enzymy v pleti často svou funkci pozastaví a v takovém případě je důležité obnovit jejich aktivitu. Právě o to se postarají přípravky Danné Montague-King, se kterými pracuje naše centrum CTK.


ENZYMOTERAPIE...aneb jak probudit Vaší pokožku


O svěží, bohatě vyživenou a dokonale hladkou pleť se stará systém enzymů. Těmi naše tělo přirozeně disponuje, jelikož jsou přítomné v každé buňce, orgánu či tkáni a odpovídají za formování buněčných struktur i celkovou regeneraci kůže.

Enzymoterapie


Metodou enzymoterapie se jednak docílí jejich požadovaná činnost a zároveň se jejím přispěním odbourávají odpadní látky, usměrňují fyziologické procesy v pleti a povzbuzuje povadlá pokožka. Přípravky odstraňují i problémy mastné, zánětlivé a citlivé kůže. Enzymoterapie působí jak ve svrchní vrstvě kůže(používá se na vyhlazení jizviček po akné a drobné vrásnění), tak i v její hloubce, kde účinně působí na pigmentové skvrny a hlubší vrásky.

Enzymoterapie


Výsledky jsou viditelné již po první kúře, výrazné zlepšení kvality pokožky však nastává až po absolvování několika procedur. Ošetřená pleť obličeje, případně zad nebo šíje, je perfektně hydratovaná, má zdravou, růžovou barvu a lepší elasticitu.

 

Enzymoterapie - před a po

Enzymoterapie - před a po

Enzymoterapie - před a po