content_top.png, 5,4kB

CENTRUM TERAPEUTICKÉ KOSMETOLOGIE

CENTRUM TERAPEUTICKÉ KOSMETOLOGIE bylo založeno v roce 2009 firmou Allaris company, s. r. o. Cílem této firmy je inovovat přístup k péči o pokožku a celkového ošetření obličeje a těla a zachování, prodloužení a obnovení mladistvého vzhledu.

K dosažení tohoto cíle nám pomáhají naše světově uznávané specialistky využívající k ošetření obličeje a těla nejmodernější metody, k teré se dosud nedostaly do podvědomí mnoha mužů a žen.

Naše specialistky pracují s prvotřídními a nejžádanějšími zahraničními kosmetickými značkami a to Danné z USA, Gernetic z Francie,  Maria Galland ze Švýcarska a Francie, Toskani cosmetics ze Španělská a Reference z Francie.

Tato kosmetika se aplikuje na obličej, krk, dekolt, ruce, břicho, nohy a i celé tělo. Pomáháme také klientkám a klientům zregenerovat a zahojit pokožku po plastických operacích, po porodech nebo po úrazech.

CTK je centrum , které ošetřuje a zkrášluje pokožku procedurou zvanou "enzymoterapie". Dále v tomto centru nabízíme svým klientkám a klientům služby jako je mezoterapie, nanotechnologie, AHA a chemický peeling, mesopeel, chemická pedikura, výplně(filing) což je bezbotoxová výplň a také mezolift, dále nabízíme širokou škálu procedur na tělo a to hlavně na odstranění podkožního tuku, strií a celulitidy. Všechny tyto metody jsou terapeutické neboli léčebné.
 

Kontaktní formulář

Dotaz ohledně procedury? Napište nám!

Odeslat zprávu Nečitelný kód?

Opište kód *