content_top.png, 5,4kB

Akné, postakné - před a poAkné a postakné

U nás v CENTRU TERAPEUTICKÉ  KOSMETOLOGIE se často potkáváme s lidmi, kteří jsou nešťastní z přístupu a výsledků ostatních center a salónů. Snažíme se těmto klientům vštípit naději, že způsob jak odstranit akné či postakné existuje.


Úspěšné výsledky léčby akné a postakné jsou v našem centru více jak 95%. Klienti k nám přicházejí bez naděje a již po měsíci odchází s nadějí a vyšším sebevědomím, jelikož léčba funguje.

Akné, postakné - před a poAkné, postakné - před a poK léčbě akné a postakné používáme hlavně procedury ENZYMOTERAPIE a MEZOTERAPIE.

Celou kúru léčby akné a postakné většinou začínáme procedurou ENZYMOTERAPIE, díky které se dostávají enzymy do kůže a akné se začíná léčit. Veškeré záněty v kůži ustupují, zarudnutí pleti mizí a pleť se vyhlazuje. Je to medicínská metoda, proto naši klienti jsou v péči našich doktorek a ne kosmetiček. Tuto proceduru aplikujeme jako jediní v České Republice.

Akné, postakné - před a poPo zaléčení zánětů a celkového akné procedurou enzymoterapie, přecházíme na proceduru MEZOTERAPIE. Tato procedura se aplikuje přístrojem PISTOR 5, který vlastníme jako jediní v ČR. V ostatních salonech se můžete setkat s ruční aplikací, která je ale bolestivá, jelikož specialista, který tuto proceduru aplikuje, nemůže vždy zapíchnout jehličku stejně hluboko. Pistor 5 je zakončel mikrojehličkou a je možné v tomto přístroji nastavit hloubku vpichu. Proto je procedura bezbolestná (v určitých oblastech to může být více citlivější) a mnohem rychlejší a šetrnější. Po této proceduře začíná být kůže vypnutější, prohlubně po akné vyrovnanější, barevné nevyrovnanosti mizí a celkový dojem je dokonalý.

Akné, postakné - před a po

Po absolvování těchto procedur je výsledek dokonalý a sebevědomí klienta je o mnoho vyšší.